Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Z jakimi kolorami łączyć ubrania khaki?

Gdy mówimy o kolorach ubrań , które stały się podstawowymi kolorami w każdej szafie czy garderobie, istotne jest, aby były to odcienie uniwersalne, które wyglądają dobrze praktycznie z każdym strojem. I nie tylko to. Istotne jest, by były to kolory, które dobrze łączą się nie tylko z innymi odcieniami i barwami, ale by ostatecznie były ponadczasowe, nawet jeśli tradycyjnie uznawane były za kolory typowe dla danej pory roku. Być może tak właśnie jest z khaki , kolorem związanym zwykle z jesienią, ale który dobrze zestawiony i dopasowany może być ciekawy nawet w miesiącach wiosennych i letnich. Ponadto może być idealnym tonem dla formalnego lub nieformalnego ubrania, więc zawsze będzie wyglądać dobrze, na przykład w sukience lub garniturze na spotkanie biznesowe, a nawet w stroju sportowym do ćwiczeń w weekend. Tak więc jakie kolory dobrze komponują się z khaki? .

khaki często uważany jest za kolor sezonowy, kojarzony zazwyczaj z jesiennymi miesiącami. wyróżnia się jednak jako kolor niezwykle uniwersalny , co oznacza, że bardzo dobrze łączy się z szeroką gamą kolorów. I jest jeszcze jedna kluczowa kwestia, o której należy pamiętać: występuje w wielu odcieniach khaki , które mogą być od jasnego odcienia do nawet oliwkowej zieleni i wszędzie pomiędzy.

Tak więc bez względu na to, którego odcienia khaki użyjesz, nie musisz grać bezpiecznie z kolorami, z którymi go łączysz, bo można wręcz powiedzieć, że bardzo dobrze komponuje się z niemal każdym kolorem.

Zaczynając od początku: kilka podstawowych wskazówek

Używanie khaki z innymi neutralnymi odcieniami to najprostszy sposób na stworzenie prostego i niedopowiedzianego wyglądu . Szybka i łatwa opcja? Sparuj biały T-shirt lub tank top z szortami lub spodniami khaki, aby stworzyć zwykły i prosty casualowy look.

Jeśli jednak zależy Ci na nieco bardziej nowoczesnym wyglądzie, możesz zdecydować się na zestawienie spodni khaki (ale w oliwkowym odcieniu) ze swetrem z golfem w kolorze szarym.

Chociaż, jak zobaczymy, rzeczywistość jest taka, że khaki również bardzo dobrze łączy się z czarnym , choć prawdą jest, że równowaga jest z pewnością skomplikowana. Jeśli zdecydujemy się na tę koncepcję, możemy użyć konkretnego koloru, aby podkreślić drugi, lub możemy włączyć trzeci kolor, który koordynuje i dobrze łączy się z oboma.Przykład? Używanie czarnego paska do spinania koszulowej sukienki w kolorze khaki lub czarnej marynarki, nad wspaniałym połączeniem khaki i szarości w górnej części ubrania.

Pastele i miękkie odcienie

Szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich khaki może stać się naprawdę fajnym kolorem , o ile połączysz go z miękkimi kolorami, takimi jak pastele .

Na przykład możesz założyć jasny garnitur ze spodniami w kolorze khaki i połączyć go z różową koszulą button down. Albo połącz khaki capris z liliowym button down. Nawet akwamaryna może być miłą i przyjemną opcją, zwłaszcza jeśli połączysz ją z ciemnymi szortami khaki.

Magenta

magenta to kolejny kolor, który dobrze komponuje się z khaki , a ze względu na neutralny kolor khaki, jest to idealny wybór, gdy chcesz iść na żywy kolor, ale bez bycia zbyt głośnym (lub przesadzonym).

Możesz połączyć magentowy tank top ze spódnicą w kolorze khaki i szpilkami z odkrytymi palcami lub zamienić spódnicę i szpilki na szorty w kolorze khaki i brązowe sandały.

Żywe odcienie

Jeśli chcesz czerpać przyjemność z noszenia odważniejszych, żywszych odcieni, bardziej żywe kolory mogą bardzo dobrze współpracować z khaki.

Dobrym przykładem jest hot pink , który zawsze będzie się dobrze komponował z khaki (szczególnie oliwkowym), a nawet tangerine. Są to intensywne kolory, więc możesz też zdecydować się na wymianę elementu garderoby na dodatek lub dwa.

Podobne tematy

Zostaw komentarz