Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Z czym można połączyć czarny t-shirt?

Jednym z najlepszych klasyków, które warto mieć w swojej szafie jest czarny T-shirt. Nie ma znaczenia, czy jest to koszulka gładka czy z nadrukiem, bo można ją łączyć z każdym ubraniem, stylem i momentem dnia. Oto kilka pomysłów.

Z jeansami

Mimo, że większość zdjęć, które będziemy Wam pokazywać to zwykłe czarne koszulki, proszę przełożyć wszystko na takie same możliwości zwykłe czarne koszulki lub koszulki z nadrukiem , obie są modne!

W tej rockowej stylizacji widać figlarność czarnej koszulki z nadrukiem. Seksowne i stylowe połączenie. Jak sprawić, by był twój? No cóż, w bardzo prosty sposób, od używania typowej koszulki zespołu muzycznego, po zaopatrzenie się w koszulkę od Tostera, gdzie można znaleźć koszulki z zabawnymi, spersonalizowanymi i fajnymi wzorami, idealnymi dla każdego rodzaju wyglądu.

Z szortami

Szorty to letni klasyk, ale uwaga! jeśli trendy będą się tak utrzymywać, to znajdziemy je przez cały rok. Wystarczy, że do swojej stylizacji dodasz kilka skarpet , zarówno tych prostych, jak i z odważnymi wzorami, a sam będziesz wyznaczał trendy.

Również przy takiej stylizacji doskonale sprawdzi się czarny t-shirt . Krótkie koszulki są wciąż obecne w naszym codziennym życiu, to Ty wybierasz czy chcesz, aby była ona gładka czy chcesz, aby Twoja koszulka mówiła za Ciebie, wtedy polecam wybrać spersonalizowany nadruk.

Ze skórzaną kurtką

Jeśli szukasz casualowej stylizacji , ale z klimatem , połącz swój czarny t-shirt ze skórzaną kurtką. Kolor jeansów zależy od Ciebie, ale nie przegap możliwości włączenia również kilku czarnych, zwłaszcza jeśli wybrałaś czarny t-shirt z nadrukiem, zobaczysz, że wygląda to świetnie.

Z sukienką

Sukienka bez ramiączek jesienią czy zimą? Oczywiście, przyjrzyj się tej propozycji. Wystarczy założyć pod spód czarny t-shirt i znów można założyć ulubioną sukienkę. Czarny t-shirt pomoże Ci nadać jej zupełnie inny styl, bardziej casualowy akcent, ale bez utraty stylu.

Z kontrastowymi kolorami

Jedną ze wspaniałych rzeczy dotyczących czarnych t-shirtów jest to, że można osiągnąć kilka naprawdę fajnych kontrastowych wyglądów. Jeśli nie umiesz łączyć kolorów lub nie jesteś w tym dobra, proszę bardzo, klasyka klasyki: czerń i żółć! Spójrzcie na zdjęcie powyżej. Nie trzeba dodawać nic więcej, żadnych ekstrawaganckich czy krzykliwych dodatków. Czarny T-shirt, zwykły lub z nadrukiem, z żółtą marynarką i masz wygląd, który nie pozostanie niezauważony.

Ze spodniami do sukienki

Czarne T-shirty można również łączyć z formalnymi stylizacjami. Przy tej okazji polecamy jednak gładkie koszulki, bo pomogą Ci zachować bardziej klasyczną linię.

Z hipisowską spódnicą

Czy hipisowskie stylizacje zawsze są w jasnych kolorach? Aby podkreślić jeden element stylizacji, nie ma to jak zdecydować się na czarny kolor, który przyciąga uwagę do konkretnego ubrania. Spójrz, jak ten hipisowski look wyróżnia się jeszcze bardziej dzięki połączeniu czarnego T-shirtu z tą długą spódnicą z nadrukiem.

Ze spódnicą

Dla tych z Was, które szukają sposobu na połączenie spódnicy z innym stylem, spójrzcie na to połączenie. Czarny t-shirt z detalem na kołnierzu, który świetnie wygląda z czerwoną spódnicą. Szukając czarnych koszulek, nie ograniczaj się do gładkich lub z nadrukiem, ale zróżnicuj także rodzaj kołnierzyka (V-neck, zamknięty, okrągły itp.) i długość rękawów.

Z akcesoriami

Akcesoria są kluczowe, jeśli chodzi o tworzenie stylizacji, a w przypadku czarnych T-shirtów, zwłaszcza w tym sezonie, dopasowany kapelusz jest niezaprzeczalnie rewelacyjny.

Ze spódniczkami mini

Tym wyglądem zamykamy nasze propozycje, a robimy to w sposób zdecydowany, czarnymi t-shirtami do wszystkiego. Formalne, nieformalne, rockowe, na noc, na dzień, do pracy, na randkę, na wyjście… Koszulki z nadrukiem lub zwykłe czarne, wszystkie są idealne.

Podobne tematy

Zostaw komentarz