Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Wiosenne stroje na te dni, kiedy jesteś zbyt leniwa, by się ogolić

Sezon wiosenno-letni przynosi ze sobą hordę upałów, które zmuszają nas do noszenia chłodnych ubrań, czy to w celu uniknięcia nadmiernego pocenia się, czy też tego nieprzyjemnego uczucia, które odczuwa się jako gorączkę. Problemem dla wielu dziewczyn jest to, kiedy przychodzi do podjęcia tej trudnej decyzji, albo nosić gołe ubrania, albo się ogolić… Nieeee!

Jeśli jesteś dziewczyną, która ma długą wizytę w salonie woskowym, nie ma zbyt wiele czasu na woskowanie lub jest po prostu zbyt leniwa: oto kilka świetnych opcji, dzięki którym nie musisz wybierać między woskowaniem a umieraniem z gorąca.

Długi sweter

Chociaż sweter lub kombinezon jest używany również w zimnej porze roku, to jednak ten ubiór jest wyraźnym przedstawicielem tego, co powinno się nosić w okresie wiosenno-letnim. Jeśli Twoje lenistwo nie pozwala Ci się ogolić, unikaj szortów i postaw na długie, bo są równie fajne i wygodne.

Rajstopy z szortami

Niektórzy uważają, że tylko dziewczyny w stylu grunge noszą te dwie prasy razem, ale szczerze mówiąc jest to połączenie, które można dopasować do prawie każdej stylizacji, wszystko zależy od bluzki i butów, z którymi je połączysz.

Sukienka z rajstopami

Jeśli obawiasz się, że niektórzy pomyślą klasyczne “Rajstopy z sukienkami nosi się tylko zimą”, nie przejmuj się, bo takie dziewczyny to klasyczne haters. Ten trend z lat 90. stał się bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat, więc możesz spróbować tego nowego stylu, aby zobaczyć, czy kochasz go lub nienawidzisz. Dzięki niemu unikniesz nawet depilacji woskiem i będziesz wyglądać świeżo jak stokrotka przez cały dzień.

Rozpruwane spodnie z “troczkiem”

Nie martw się, “pułapka” to nie ubranie, o którym nie wiesz, to dosłownie pułapka. Polega ona na goleniu nóg tylko w miejscach, w których nogi będą odkryte. Nie kłam, nie raz to robiłeś lub przynajmniej o tym myślałeś.

Kombinezon

zostały wymyślone lata temu dla wygody pracowników: innymi słowy, zapewniają chłód, elastyczność i komfort, więc dlaczego by ich nie nosić? Oczywiście jeśli unikamy golenia, nie kupujmy kombinezonów do szortów czy spódnic.

Spódnica maxi

Jedną z największych zalet noszenia jakiejkolwiek spódnicy jest to uczucie przewiewu w nogach, jednak dla większości z nich musimy je golić.Już nie! Poszukaj spódnicy maxi bez rozcięcia, więc możesz być chłodna i nadal być cała puszysta.

Spodnie baggy

Nie ma znaczenia czy są to spodnie baggy, oversize, palazzo, workowate itp. każde z nich się nada! Te spodnie są świetne, aby utrzymać nogi wolne i świeże przez cały dzień, z dodatkowym bonusem bycia zakrytym i bez dziwnych spojrzeń, które wszyscy dają twoim małym włosom.

Białe stroje

Białe ubrania są najfajniejsze ze wszystkich, ponieważ odbijają promienie słoneczne, na przykład czarne pochłaniają światło i to właśnie sprawia, że w czarnych ubraniach jest nam cieplej. Więc stracić strach przed wyglądem medycznym i wyglądać stylowo i cool przez cały dzień.

Sukienka i legginsy

Jeśli masz asymetryczną sukienkę, która wygląda bardziej jak bluzka, możesz ją nosić z legginsami, tak jak dziewczyna na zdjęciu. Albo noś bluzkę jako bluzkę i dodaj do niej swoje ulubione legginsy.

Legginsy i top

Legginsy rzeczywiście mogą być używane jako spodnie, należy tylko pamiętać, że muszą być wystarczająco grube, aby uniknąć transparencji. Gdy masz już odpowiednie legginsy, dodaj swój najsłodszy top lub zawiąż węzeł na jednym z t-shirtów.

Podobne tematy

Zostaw komentarz