Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Ubrania, które zwiększą Twoją pewność siebie

Wszyscy czuliśmy się kiedyś lub wiele razy niepewnie w stosunku do swojego ciała, czuliśmy się brzydcy, bezkształtni, grubi lub zbyt chudzi. A czasem wydaje się, że zaufanie do naszego piękna jest niemożliwe. Ale tak nie jest, przestań pozbawiać się możliwości noszenia tych ubrań, na które tak bardzo czekałaś, wspomóż swoje nastawienie tymi strojami, które stopniowo przywrócą Ci utraconą pewność siebie.

Sukienki ze sprężyną w talii

Tego typu sukienki są zazwyczaj wykonane z luźnych, dopasowanych do formy tkanin, które idealnie dopasowują się do ciała. Sprężyna w pasie sprawi, że Twoja talia będzie wyróżniona i pięknie wysmukli sylwetkę.

Bluzki z małym węzłem

Wielu z nas trudno jest pokazać swój brzuch, wydaje nam się, że musi być on super płaski i zaznaczony, aby móc nosić te ubrania. Ale to nie jest tak, że jeśli zrobicie na bluzkach mały supełek, by pokazać choćby odrobinę skóry, to sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, a wasza pewność siebie wzrośnie.

Czarne ubrania

Nie chodzi o to, by nosić czerń zawsze i na zawsze, nie! Chodzi o to, by nosić czerń, gdy zamierzasz założyć element garderoby, którego się obawiasz, w którym nie czujesz się pewnie. Na przykład spódnica mini lub dopasowana sukienka, w ten sposób czerń doda Ci więcej pewności siebie i będziesz mogła odważyć się wyjść ze swojej strefy komfortu i sięgnąć po bardziej odważne stroje.

Bluzki z ramiączkami

Jeśli chcesz poczuć się seksownie, ale nie jesteś do końca przekonana do dekoltów, to postaw na bluzki typu off-the-shoulder. Pozwolą Ci one poczuć się pewnie, pokazując skórę na górnej części ciała.

Przezroczysty

To świetny sposób, aby zacząć czuć się komfortowo pokazując skórę. Twoja pewność siebie będzie rosła w tych ubraniach i będziesz wyglądać oszałamiająco w procesie.

Spódnice otwarte

Wiem, że wiele dziewczyn nie lubi spódnic, ponieważ nie czują się komfortowo pokazując swoje nogi. Jeśli jednak chcesz pójść o krok dalej w odzyskiwaniu pewności siebie są one świetną pomocą. Spróbuj zacząć od tych, które są długie i mają rozcięcie lub dwa z boku.

Skinny jeans

Bez względu na to, jaki masz typ sylwetki, jeansy skinny są stworzone dla każdej z nas. Pomogą Ci one pokochać i zaufać swoim krzywiznom. Dodaj więc do swojej szafy przynajmniej jedną dobrą parę.

Szorty

To tak samo jak ze spódnicami, ale przestańcie ukrywać swoje nogi, one też zasługują na to, żeby zobaczyć świat. Są też bezpieczniejsze niż spódnica, bo nie narażasz się na ryzyko wypadku.

Białe spodnie

Biały ma działanie przeciwne do czarnego. Pokaże Twoje krągłości takie, jakie są, nie ukrywając ich. To doskonały wybór, by podziwiać nasze ciało i czuć się z niego dumnym.

Dekolty

Nie ma znaczenia czy masz dużo cycków czy nie, wszyscy możemy nosić dekolty. Jeśli nadal nie masz odwagi lub nie czujesz się zbyt komfortowo z jednym, spróbuj nosić bluzkę ze wstążkami, dzięki czemu możesz zdecydować, jak głęboki chcesz dekolt, kontrolujesz go.

Pępki

Zacznij od tych topów, które pokazują tylko trochę skóry. Chodzi o to, aby próbować nowych rzeczy, aby stopniowo czuć się komfortowo ze wszystkim i aby Twoja pewność siebie wzrosła do 100%.

Legginsy

Legginsy są nie tylko super wygodne i uniwersalne, ale także idealnie dopasowują się do ciała, podkreślając Twoje krągłości. Są więc idealnym ubiorem zwiększającym naszą pewność siebie.

Pończochy

Jeśli trudno ci nosić sukienki, spódnice lub szorty, spróbuj nosić je z rajstopami, w ten sposób przyzwyczaisz się i pomału odważysz się nosić je bez nich.

Podobne tematy

Zostaw komentarz