Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

TOP trendy w modzie plażowej

Co roku przygotowujemy przynajmniej jeden artykuł z naszymi ulubionymi bikini i kostiumami kąpielowymi sezonu. W tym roku, mimo że moda bardzo się zmieniła, nie mogło być inaczej. Tym trendom, choć może w tym roku nie chodzi o to, by kupić je wszystkie, warto się przyjrzeć. Dla mnie na przykład patrzenie na te drobiazgi wprawia mnie w dobry nastrój i inspiruje do ciągłego rozwijania mojego osobistego stylu . Szukanie jest bezpłatne.

Zachęcam więc do przyjrzenia się wraz ze mną kluczowym trendom w strojach kąpielowych 2024. Niektóre z nich można nawet spróbować przekształcić w projekty DIY, aby dać nowe życie starym bikini i kostiumom kąpielowym. Jesteś na to gotowa?

Trendy mody na stroje kąpielowe 2024

1. Nadruk metodą tie-dye

Wciąż silny w modowych nadrukach. Pomimo swojej pozornej nieformalności, w ciągu ostatnich kilku sezonów stał się mistrzem. Ponadto, oprócz pieczenia chleba, drukowanie odzieży było kolejnym popularnym zajęciem w latach czterdziestych. Jeśli masz stare bikini lub kostium kąpielowy, moja rada to pobawić się tym nadrukiem , aby przekształcić go w modny strój kąpielowy 2024.

Powiem więcej: Nadruk tie-dye jest świetny dla różnych odcieni skóry. Super jasne odcienie tworzą iluzję głębszej opalenizny.

Mogą odwołać festiwale, ale nigdy nie zabiorą Ci szansy na stworzenie swojego festiwalowego wyglądu dzięki temu nadrukowi.

 

2. Stringi

Nie lubiłam ich, dopóki nie pojechałam na karnawał do Rio. Tam, po przyjeździe, kupiłam jedne, żeby nosić ją na plaży i – od tamtej pory – nie mogę się powstrzymać. Obecnie jest to dla mnie ulubiony krój kostiumów kąpielowych. Mam więc szczęście, bo stringi wchodzą z hukiem do strojów kąpielowych 2024.

 

3. Długie pasy wokół ciała

Osobiście nie uważam ich za najwygodniejszą opcję, ale nie mogę zaprzeczyć oczywistości: Modne są bikini z długimi ramiączkami. Jest to najnowszy trend, a w nim ramiączka krzyżują się schodząc z klatki piersiowej do talii.

 

4. Halter neck

Tak, halter neck dotarł również do strojów kąpielowych 2022. Według E, wyszukiwania online jednoczęściowych kostiumów kąpielowych wzrosły o 21% od zeszłego roku . Projektanci eksperymentowali, konsumenci ewoluowali i teraz stroje kąpielowe znów są tak atrakcyjne jak bikini.

Jednym ze szczególnych fasonów, którego ludzie szukają w tej chwili jest halter neck. jak to możliwe?

 

5. Jedno ramię

 

Kostiumy kąpielowe i bikini o asymetrycznym kroju, a konkretnie z jednym ramieniem są trendem tego lata 2022. Krój ten pojawił się na początku lat 90-tych, kiedy to rozpoczęła się era “jeansów i topu”. Tak, to jeden z tych kawałków, które sprawiają, że czujemy się jakby lata 90. wróciły. Może również schlebiać nieco bardziej wyrafinowanemu wyglądowi na te dni na plaży, podwajając się jako top lub t-shirt.

 

6. kwiaty

Kostiumy kąpielowe i bikini w kwiaty będą w najbliższych miesiącach wszędzie. W tym nurcie szczególnie wyróżniają się stokrotki (kolejne wspomnienie z lat 90.).

Zakochaliśmy się w tej opcji, ponieważ jest słodka i wesoła. Ten na zdjęciu jest również odwracalny:

 

7. Brilli Brilli

Pomyśl o tym trendzie jako o żywym, imprezowym elemencie, który możesz założyć na następny rave lub plażową fantazję. Wyobraź sobie siebie na lepszym rejsie. Stroje pełne błyszczących materiałów, takich jak brokat, lureks, metaliczna folia i zdobienia, będą w tym sezonie dominować również w strojach kąpielowych. Przy okazji uwielbiamy tę opcję Calzedonii:

 

8. Figi bikini z wysokim stanem

Jesteśmy fankami szerokich bikini, ale uwielbiamy też bikini z wysokim stanem. Popyt na bikini z wysoką talią rośnie i jest kluczowym elementem strojów kąpielowych 2024.

Dobra wiadomość: Jeśli lubisz ten krój, to wreszcie znajdziesz urozmaicenie. Rynek się otworzył i teraz jest ich więcej niż typowych retro polka dot czy ciemnych kolorowych.

Tego lata znajdziesz te wysokie i szerokie w wielu nadrukach i odmianach.

 

Który trend najbardziej przykuwa Waszą uwagę? Powiedzcie nam o tym!

Życzę wam wszystkim dobrego lata.

Podobne tematy

Zostaw komentarz