Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Te ubrania nie nadają się na pierwszą randkę

Oto kilka świetnych wskazówek na temat tych strojów, które zamiast działać na twoją korzyść, mogą w rzeczywistości działać przeciwko tobie w wielkim dniu. weź je pod uwagę!

Biały dżins

Wyobraź sobie, że idziesz na lunch i niechcący rozlewasz odrobinę dressingu, albo co gorsza cały swój napój na te super białe spodnie! To byłby mega misiek i bez wątpienia randka skończyłaby się z prostego powodu, że nie chciałoby się chodzić po wszystkich plamach. Najlepiej wybrać ciemne lub klasyczne jeansy, dzięki czemu w razie wypadku nie będzie się miało dużego problemu.

Obcasy typu stiletto

Obcasy, choć sprawiają, że wyglądasz super kobieco, seksownie i jesteś wyższa, mogą też działać na Twoją niekorzyść i wprawiać Cię w zakłopotanie w niektórych sytuacjach (tj. bruk, mokra lub nierówna droga), a dodatkowo są bardzo męczące!

Bluza

Hoodies z lepszą czapką najlepiej zostawić na te weekendy, kiedy oboje oglądacie filmy, ale nie na pierwszą randkę! Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to sprawić, by pomyślał, że jesteś zbyt leniwy, by się ubrać lub że masz małe zainteresowanie spotkaniem z nim.

Minispódniczka

I nie zrozum mnie źle! Nie chodzi o to, że chcę, abyś ubierał się “zakryty”, po prostu, nosząc mini spódnicę, możesz spędzić swój czas, martwiąc się o pokazanie więcej niż zamierzasz, zamiast zainteresować się tym, o czym mówi twój facet.

Sukienki koktajlowe lub zbyt wymyślne

Celem pierwszej randki jest poznanie się w sposób jak najbardziej naturalny, więc jeśli jedno z was pójdzie “fancy” niż wymaga tego okazja, może to sprawić, że poczujecie się niezręcznie, ponieważ nie jesteście w tych samych strojach.

Legginsy w kolorze nude

Stały się super modne, ale to nie znaczy, że są odpowiednim strojem dla Ciebie w tym ważnym dniu. Legginsy Nude mogą dosłownie sprawić, że będziesz wyglądać, jakbyś nie miała nic pod spodem. Nie tylko będziesz czuć się nieswojo, ale także on, ponieważ łapie te stalkingowe spojrzenia wszędzie, gdzie idziesz… Nikt nie chce tego na pierwszej randce.

Prześwitujące bluzki

To jest proste, zostaw trochę dla wyobraźni!

Twój strój biurowy

Czasami monotonia chodzenia do biura sprawia, że przyzwyczajamy się do ubierania w bardzo konkretnym “stylu Godina”, a to wcale nie jest sexy! Tym bardziej, jeśli tego dnia nawet nie poszedłeś do biura. Jeśli twoja randka jest po pracy, załóż zmianę ubrania, która naprawdę projektuje osobę, którą jesteś w swoim codziennym życiu, a nie osobę, którą jesteś przyzwyczajony do bycia w pracy.

Bielizna, która nie pasuje do twojego stroju

Jest bielizna, która zalega na ubraniach i psuje cały twój wygląd – nie chcesz przecież, żeby on nie mógł oderwać wzroku od tego stanika, który nadaje twojej koszuli dziwny kształt!

Spodnie dresowe

Jeśli jesteś dziewczyną, która kocha komfort, rozumiem, że chcesz w pełni odzwierciedlić swoją osobowość, ale pamiętaj, że zachowanie równowagi w ubraniach, które nosisz, jest dobrą rzeczą (przynajmniej na pierwszą randkę). Pomyśl o tym, że może mieć niespodziankę w sklepie dla Ciebie lub może być wprowadzony z innymi przyjaciółmi lub rodziną, nie chcesz czuć się “nieuporządkowany” na tę okazję.

Najważniejsze to nosić ubrania, które sprawiają, że czujesz się pewnie, seksownie i dobrze ze sobą.

Podobne tematy

Zostaw komentarz