Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Stylowe jeansy dla każdego

Jeansy są koniecznością, ponieważ stanowią odzież, którą można nosić na niemal każdą okazję i o każdej porze dnia, a wybór odpowiednich jeansów wymaga zidentyfikowania kroju i dopasowania, które najlepiej pasują do każdej osoby.

Początki dżinsów sięgają XIX wieku, a ich projekt i produkcja zrodziły się w odpowiedzi na zapotrzebowanie na odzież, która mogłaby wytrzymać skomplikowane warunki pracy. Z biegiem lat stał się podstawowym i niezbędnym ubraniem w szafach wielu ludzi, będąc projektowanym w różnych stylach, ale nie tracąc swojej pierwotnej istoty.

Chociaż denim jest tkaniną par excellence do opracowania tej odzieży, istnieją różne cięcia, które sprawiają, że każdy model jest wyjątkowy, więc ważne jest, aby zidentyfikować, która jest najlepsza opcja, która dostosowuje się do stylu ubierania się i ciała każdej osoby.

Spodnie zawsze będą dobrą opcją do noszenia w każdym czasie i przy każdej okazji, jednak wybór odpowiednich jest skomplikowanym zadaniem i wymaga rozważenia kilku kwestii. Dlatego ikoniczna marka dżinsów, Lee , przynosi podstawowy przewodnik, który pomaga zidentyfikować rodzaje krojów i dopasowań, aby znaleźć opcję dla każdego typu ciała, dostosowując się do różnych gustów i stylów życia.

Dla kobiet

Super Skinny: Trzyma i podnosi w odpowiednich miejscach dla płaskiego wyglądu i wygodnego noszenia. W tej kategorii znajduje się model Ivy, który jest najwyższym i najsmuklejszym fasonem w ofercie, zawierającym ekstremalnie wysoki ściągacz, który siedzi na biodrach i dopasowuje się do sylwetki, która staje się szczuplejsza od góry do dołu, z długością do kostek.

Slim: zapewnia elegancką i uniwersalną sylwetkę, która łatwo przechodzi z dnia na dzień do nocy. Cut slim, aby dopasować się do ciała blisko, będą czuć się jak trzymają wszystko, w tym udo i łydkę, ale są nieco szersze w nodze niż skinnies. W tej kategorii znajduje się model Elly, o średniej wysokości i wąskiej nogawce.

Straight: Te jeansy o prostym kroju oferują czystą sylwetkę, która obejmuje biodra i opada prosto od uda do kostki, bez wyszczuplania, jak w przypadku skinny fit, czy wywijania się, jak w przypadku bootcut lub flare. Oznacza to, że zapewniają one charakterystyczny, nowoczesny wygląd, który zachowuje komfort i styl. Wynik jest pochlebny i wszechstronny, i chociaż wygląd staje się szczuplejszy, jest szerszy otwór w kostce. Oto model Marion, który ma nieco wyższy wzrost i wyprofilowaną talię, która jest równie pochlebna, co wygodna.

Relaxed: Awangardowe jeansy z szeroką nogawką nawiązują do dziewczęcego stylu Boyfriend i Mom jeans z szerszą nogawką. Luźny krój w talii skutkuje obszerną nogawką i szerokim rozcięciem w kostce, które w zależności od długości nogi może sięgać powyżej lub powyżej kostki.

Mężczyźni

Regular Fits: dają stylowy i pochlebny wygląd. Oferują one miejsce od kroku do kostki, a wszystko to bez wyglądania na workowatą, luźną lub workowatą. Ogólny efekt to prosty krój i czysta sylwetka, która sprawdzi się w większości strojów, nastrojów czy sytuacji. W tej kategorii znajdują się modele Chicago, Daren i 101.

Klasyczne dopasowanie: Oferując odrobinę więcej miejsca niż regularny krój, klasyczny krój ma historyczny urok, z wysokim komfortem, pojemnym udem i szerszym otworem na kostkę, który jest echem oryginalnych stylów dżinsowych. Każdy może je nosić z większą pewnością siebie i oferują one użytkownikowi autentyczne uczucie. Oto model Brooklyn w klasycznym dopasowaniu z nieco wyższym wzrostem i zapięciem na suwak. Prosty fason od bioder do kostek i szeroki przy udzie.

Skinny Fits: Dopasowuje się do kształtu ciała, od uda i w dół do wąskiego otworu w kostce, aby stworzyć klasyczną rockową sylwetkę. Dopasowany krój jest dopasowany do wysokiej jakości denimu i właściwości stretchowych, które wspomagają płynny komfort i ruch. W tej kategorii znajdują się style Chase i Malone, z regularnym dopasowaniem i zapięciem na suwak.

Slim Fits: Dzięki wąskiemu krojowi, ale z większą swobodą ruchu niż ich chude odpowiedniki, dżinsy slim oferują uniwersalne połączenie komfortu i wyrafinowanej sylwetki. Siedzą one blisko ciała, ale bez przylegania, i będą delikatnie zwężać się do otworu na kostki. Ogólny efekt to elegancki, nowoczesny kształt, który jest łatwy do noszenia. Znajdziesz tu modele Macky, Luke i Cash, które nie są ani za ciasne, ani za luźne, ale idealnie pomiędzy.

Podobne tematy

Zostaw komentarz