Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Ślub w trendzie boho chic

Uwielbiamy stare rzeczy, gdybyśmy tylko mieli wehikuł czasu, który zabrałby nas w przeszłość! A zwłaszcza jeśli chodzi o modę i miłość, to w tych odległych czasach jest coś szczególnego, co nas potężnie przyciąga. Trendy od dawna zapraszają nas do odzyskania stylu innych czasów, w których romantyzm był ucieleśniony w ubraniach i dekoracjach. Wesela nie zostały pominięte w tej trosce i dlatego wiele par pragnie zorganizować swoją uroczystość z reminiscencjami boho chic. W przypadku, gdy jesteś nieco zagubiony w temacie, wyjaśniamy Czym jest ślub w stylu boho chic: dekoracje i dress code idealny na tę okazję.

 

Czym jest ślub w stylu boho chic?

Mówić o “boho chic” to mówić o stylu francuskim, gdyż moda ta pochodzi z Francji. Stąd widzimy w stylu, że wyrafinowany i wyrafinowany dotyk tak typowy dla Francuzów, a dokładniej, że “chic”, który do tworzenia tego trendu jest połączony z bohemy i dodał kilka ukłonów do vintage. Tak właśnie wyglądają ubrania i dekoracje w stylu boho chic.

 

Jak teraz przenieść ten osobliwy i urokliwy styl na ślub? Wesela w stylu boho chic są proste, a nawet skromne, choć nie oznacza to, że brakuje w nich przepychu, bo faktycznie, scenerie są doskonale i przemyślanie udekorowane, ale nacisk kładzie się na elementy wykonane ręcznie, z odzysku i wymyślone na nowo. Pierwszeństwo ma to, co jest wykonane ręcznie, lub co wygląda na wykonane ręcznie.

 

Ślub boho chic jest zazwyczaj kameralny lub stara się być. Jest przeznaczony dla ludzi, którzy spotykają się, aby dobrze się bawić, doceniając piękno chwil i małych rzeczy, więc nie obowiązują żadne wielkie protokoły, ale po prostu cieszyć się.

 

Śluby te wiążą się z przywiązaniem do natury, więc ceremonie będą odbywały się na świeżym powietrzu, a kwiaty i ogólnie roślinność będą miały dużą rangę.

Dekorowanie ślubu w stylu boho chic

 

Dużo koloru i mnóstwo kwiatów . To są elementy gwiazdorskie ślubu boho chic . Kwiaty i roślinność będą obecne we wszystkich przestrzeniach takich jak stół, miejsce samej ceremonii, a także w każdym kącie. Nie można przegapić kwiatowych centrepieces, martwych natur i wszystkich elementów, które możemy wymyślić, wykonanych z kwiatów.

 

Wraz z kwiatami pojawią się również inne elementy uzupełniające, które wypełnią atmosferę osobowością. Będą to obiekty, które mają wiele do powiedzenia, ponieważ musimy wybrać obiekty , które pochodzą z przeszłości i które wyrażają to poprzez swoje ślady zużycia.

 

Na ten dzień wynajmij wiejski dom, starą zagrodę, wiejski dom krewnego lub po prostu, jeśli te opcje przekraczają Twój budżet, przygotuj swoją uroczystość w lesie.

 

Jeśli chodzi o kolory, nie ma żadnych ograniczeń, ponieważ dopuszczalne są zarówno pastelowe odcienie , jak i bardzo jasne kolory .

 

I światło, nigdy nie przegap światła. Chociaż, podążając za prostotą i harmonią klimatu boho chic , umieścimy przyciemnione oświetlenie, które pozwala na tę intymną atmosferę tak typową dla tego stylu. W miarę możliwości będziemy szukać naturalnego oświetlenia, np. świec i prostych lampionów .

 

Dresscode na ślub w stylu boho chic

 

Widzieliśmy, że klimat ślubu w stylu boho chic jest prosty, choć radosny. Strój pary młodej powinien z nim współgrać. Boho chic to rzut oka na XIX wiek, dlatego w naszych strojach będziemy szukać połączenia mody z lat 60. i 30.

 

Jeśli jesteś panną młodą, zdecyduj się na suknię o prostej sylwetce i z koronką. Pozwól sobie na ozdobienie sukienki frędzlami, a nawet piórami, jeśli je lubisz. Można też założyć kapelusz, który jest elegancki i wygląda bardzo oryginalnie w stosunku do panien młodych, które wybierają bardziej nowoczesne style na swój ślub.

 

Panna młoda boho chic nie nosi welonu. Zamiast tego będzie nosiła kwiatową koronę. I oczywiście wśród takiej prostoty powinien pasować również makijaż. Unikaj zbyt jaskrawego i krzykliwego makijażu i nie używaj brokatu. Zarówno Twoja skóra, jak i włosy powinny wyglądać naturalnie. Zadbaj więc o to, aby Twoja wizażystka i fryzjerka przygotowały odpowiedni wygląd i fryzurę.

 

Pan młody poprowadzi swoją pannę młodą do ołtarza w lnianym garniturze. Choć może też zastąpić to prostymi spodniami khaki i białą koszulą.

 

Jeśli jesteś gościem na weselu boho chic , Twoja garderoba musi podążać ścieżką panny młodej. Wybierz ubrania z hipisowską, ale formalną atmosferą, ale nie przesadzaj z jedną lub drugą skrajnością.

 

Najlepiej ubrać się w stylu casual. Świetnie będziesz wyglądać z motywami etnicznymi. I oczywiście mile widziane są dodatki lub detale w stylu vintage.

 

Oto klucze do ślubu boho chic , zarówno w dekoracjach, jak i w dress codzie uroczystości. Prawda jest taka, że są to urocze uroczystości i są o wiele bardziej ekonomiczne niż inne style. Wiele z dekoracji możesz zrobić lub zdobyć je DIY.

Podobne tematy

Zostaw komentarz