Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Proste metody na stylowy wygląd

Jest wiele dziewczyn, na które patrzysz na ulicy i pierwsze co myślisz to “Ona jest fajna”, ale czy wiesz, że każdy z nas może być jedną z tych dziewczyn? Wyglądanie jak one to nie kwestia ciała czy wzrostu, to wygląd i nastawienie. Kiedy widzisz fajną dziewczynę na ulicy, nie zatrzymujesz się, aby przeanalizować, dlaczego jest fajna, ale istnieją proste sztuczki, które sprawią, że będziesz również fajny.

Stań prosto

Wiem, że ten trik brzmi banalnie, ale to konieczność. Dobra postawa da ci lepszą sylwetkę i silną prezencję. Plus, kiedy twoje czoło jest w górze, czujesz się bardziej potężny i pewny siebie, więc zrezygnujesz z odrobiny tej nieśmiałości, która powstrzymuje cię przed poznaniem nowych ludzi.

Nie wyglądaj, jakbyś się starał

Fajne dziewczyny zawsze wyglądają na wyluzowane i zrelaksowane – to dlatego, że takie są! Pamiętaj, że mniej znaczy więcej. Nie staraj się zbytnio robić powierzchownego wrażenia, idź przez życie tak, jakbyś nie przejmował się tym, co mówią inni ludzie. Chodzić pewnie, chłodno i spokojnie przez cały czas.

Noś dobre okulary przeciwsłoneczne

Taki dodatek jak okulary przeciwsłoneczne całkowicie odmienia twarz i nadaje lepszą osobowość. Kiedy nosisz okulary przeciwsłoneczne, czujesz się bardziej pewny siebie, ponieważ możesz patrzeć gdziekolwiek chcesz i udawać, że nie zauważasz oczu innych ludzi. Plus noszenie ich w jakiś sposób sprawia, że wyglądasz fajnie, mówi nauka.

Kurtka skórzana

Skórzane kurtki (skórzane, żeby nie krzywdzić małych zwierząt) nie należą już do niektórych kultur miejskich dziewczyn. Pasują do każdego typu dziewczyny i sprawiają, że wygląda ona świetnie w każdym stroju. Noszenie go da ci powiew buntowniczości, wyrafinowania i pewności siebie w twoich wyjściach.

Traktuj wszystkich jak swoich przyjaciół

Bycie miłym dla wszystkich sprawia, że wyglądasz fajnie. Kiedy idziesz gdziekolwiek, witaj ludzi zachowując się tak, jakbyś znał ich od dawna. Nawiązywanie dużego kontaktu wzrokowego, dobre uściski dłoni i donośny głos sprawią, że zostaniesz zapamiętany i polubiony przez wiele osób. Możesz nawet przedstawić się ludziom.

Zakładaj, że wszyscy cię lubią

Jest takie zdanie, które mówi “Mind over matter” i ono rzeczywiście ma zastosowanie. Dziewczyny, które są optymistyczne i entuzjastyczne wyglądają bardziej atrakcyjnie niż dziewczyny, które są pesymistyczne lub nieśmiałe. Kiedy przybędziesz na imprezę, spotkanie, do szkoły lub biura z całym nastawieniem, będziesz wyglądać jak gwiazda przedstawienia!

Dużo się uśmiechać

Uśmiech i śmiech to dwa elementy, dzięki którym można wyjść z każdej sytuacji. Nie powinieneś nawet czuć się szczęśliwy i zmuszać się do śmiechu. Zrób następujący test: śmiej się lub uśmiechaj bez powodu, poczekaj trochę, a zobaczysz, że śmiech pojawi się bez powodu. Możesz też zrobić sztuczkę z przypomnieniem sobie czegoś zabawnego.

Makijaż naturalny

Naturalny makijaż to największa pieczęć bezpieczeństwa, ponieważ:

A) nie będziesz wyglądać, jakbyś coś ukrywała pod tym całym makijażem i

B) będziesz miała wystarczająco dużo makijażu, aby czuć się komfortowo ze swoją twarzą.

Do tego jeśli zapytasz jakiegokolwiek mężczyznę, to wolą “naturalne”.

Nie bój się robić dziwnych rzeczy

Fajne dziewczyny znane są z tego, że przez cały czas robią co chcą i najbardziej nieoczekiwane rzeczy. Nie bój się pić z lodem, nosić niemodnych ubrań, fryzur, których nikt inny nie nosi, czy dziko tańczyć na imprezach. Po prostu za wszelką cenę unikaj bycia kimś kim nie jesteś, gdy wymuszasz jakąś czynność to widać, aby wyglądać naturalnie musisz czuć się komfortowo w tym co robisz.

Ma podpis

Fajne dziewczyny zawsze noszą coś, co je identyfikuje. Na przykład jest dziewczyna, która zawsze nosi czerń, ta, która nosi różne kapelusze, ta, która zmienia swój wygląd co miesiąc, ta, która ma kolekcję okularów, ta, która zawsze może nosić wysokie obcasy… A Ty, co Cię charakteryzuje? Jeśli znasz odpowiedź, wykorzystaj tę jakość!

Podobne tematy

Zostaw komentarz