Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Moda dla dzieci na wiosnę 2023

Czy widziałaś już trendy odzieżowe dla maluchów w tym sezonie? Uwielbiamy rozmawiać o trendach, ale nie możemy zaprzeczyć, że – jeśli chodzi o modę dziecięcą – jesteśmy trochę zakochani w strojach . Czy Wy też jesteście?

Jeśli tak, to przygotuj się, bo w tym artykule zrobiliśmy selekcję tego, jaka będzie dziecięca moda na wiosnę lato 20232, z tym, co maluchy z domu będą nosić najczęściej.Chcesz zobaczyć?

Kluczowymi trendami dla mody dziecięcej wiosna lato 2023 będą:

1. Wzory łączone

Mieszanie różnych modowych printów w tym sezonie będzie opcją nie tylko dla dorosłych. Maluchy w domu również będą mogły nosić ten odważny trend. Sama myśl o tym sprawia, że się rozpływamy, bo jeśli u dorosłych te mieszanki generują awangardowy efekt, u maluchów efekt jest czuły i zabawny jednocześnie .

To także idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy starają się angażować swoje dzieci w wybór ubrań, ponieważ będą one miały większą swobodę. Czasami pozwalamy dzieciom wybierać, ale kiedy już to zrobią, nie pozwalamy im nosić swojego wyboru, bo “nie pasuje”. Dzięki temu trendowi ten stereotyp zostaje przełamany, a dzieci będą mogły wybrać nadruki, które najbardziej im się podobają i pasują do ich stylu i osobowości.

Czy istnieje granica tego trendu? Nie. Im większa różnorodność druków, tym lepiej . Nie bój się mieszać i dopasowywać pasków i kropek lub lamparta i zebry, opcje są nieskończone!

Jakie są najpopularniejsze wydruki? Kwiaty, paski, polka dots i animal print będą najpopularniejsze w kolekcjach wiosna lato skierowanych do dzieci w wieku od 6 do 16 lat.

2. Przezroczyste buty typu mackintoshes

Smock mackintoshes, a także poncho, będą również obecne w dziecięcej modzie wiosna lato 2023. Uwielbiamy ten trend, ponieważ to ubranko jest szczególnie uniwersalne, użyteczne i zabawne : pasuje do wszystkiego, zwłaszcza jeśli dostaniesz je w jednym kolorze: spełnia swoją funkcję ochrony przed deszczem i wiosennymi temperaturami: dzieci je uwielbiają, ponieważ jest bardzo zabawne.

3. Moda na dżinsy

Denim jest w modzie dziecięcej wiosna lato 2023 i zdominował również wybiegi dla dorosłych. Oprócz klasycznych dżinsów, wszystkie elementy dżinsowe są w: koszule, kurtki, szorty, sukienki i kombinacje kilku z tych opcji dla total denim look.

Zgodnie z rosnącymi temperaturami i nadejściem wiosny, można również odważyć się na wybór odzieży dżinsowej z w innych kolorach poza klasycznym niebieskim dżinsem .

Idealny dodatek do tej stylizacji? Para kowbojskich butów , oczywiście bardzo IN.

4. Królewskie

Książę George i księżniczka Charlotte mogą o tym nie wiedzieć, ale zdecydowanie wyznaczają trendy w modzie dziecięcej. U dziewczyn widzimy dużo falban i kratek: a z drugiej strony preppy, Jackie Kennedy-esque, którą nie moglibyśmy bardziej pokochać.

Tweed, dziwaczne kołnierzyki i rękawy oraz tartan są w modzie dla najmłodszych w domu.

5. Metaliczny

Od kilku sezonów dzieci fascynują się ubraniami z błyszczącymi lub metalicznymi akcentami. Ten trend swędzi, aby zostać przedłużony w modzie dziecięcej wiosna lato 2023, więc nadal będziemy widzieć dużo brokatu i . Jesteśmy już zaczepieni, dlaczego mamy zaprzeczyć!

Glitter nadjeżdża na wszystko – od t-shirtów po kurtki i trenerów. Nic nie jest oszczędzane, jeśli chodzi o nadanie naszym małym ulubieńcom blasku.

6. Trampki

Będą wszędzie i będą idealnym obuwiem sezonu . Odważ się włączyć je nawet w formalnych wyglądach, a zobaczysz nowoczesny, zabawny i modny wynik. Aby dać całkowity plus do stroju, wybierz buty z brokatem, metalicznymi odcieniami lub z innym nadrukiem, takim jak na przykład zwierzęcy. W tym roku będą one nawet noszone ze strojami kąpielowymi!

7. Jasne kolory

Chociaż wielu projektantów stawia w tym roku na ciemne i ziemiste odcienie, jasne kolory nadal będą triumfować w okresie wiosenno-letnim . Gdybyśmy mieli wybrać zwycięski kolor dla tych miesięcy, powiedzielibyśmy bez wahania: żółty . czy zgadzasz się z tym?

Podobne tematy

Zostaw komentarz