Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Koszulka na kilka sposobów

Jeśli chcesz nadać nowy wygląd swoim ubraniom bez wydawania pieniędzy, zwróć uwagę na te pomysły, aby dostosować koszulkę , które zamierzamy Ci dać. Są łatwe do wykonania , a efekt jest idealny. Dla niektórych pomysłów wystarczy para nożyczek, ale polecamy również mieć pod ręką różne tkaniny, ozdoby, naszywki, koraliki… i wszystkie akcesoria, które możesz wymyślić, aby dostosować koszulkę.

 

Zmień rękawy

Pierwszym pomysłem, który Ci przedstawimy, jest zmiana rękawów koszulki . Dzięki temu będzie wyglądać jak zupełnie nowe ubranie. W pomyśle, który widzicie na zdjęciu, jedyne co zrobiliśmy to przecięcie rękawów na środku, od mankietu do ramienia. Następnie połączyliśmy obie części za pomocą rzepów, pozostawiając te piękne otwory.

 

Dostosuj koszulkę z frędzlami

Bardzo dobrym pomysłem na lato jest zrobienie koszulki z frędzlami DIY . Istnieje wiele różnych sposobów, aby to zrobić, ale ten, który zamierzamy pokazać, jest najłatwiejszy. Pierwsze co musisz zrobić to pociąć dół koszulki na paski. Następnie bierzemy paski parami i wiążemy między nimi węzły, pozostawiając ostatnią część luźną na frędzle.

 

Dostosuj koszulkę z węzłem

Jednym z trendów, które widzimy najczęściej w sezonach wiosennych i letnich, jest podstawowa koszulka z węzłem . Jednak taką koszulkę możemy mieć z każdym t-shirtem, który mamy w domu. Wystarczy, że przetniesz dół na dwa paski, a następnie zawiążesz węzeł.

 

Dostosuj koszulkę z koronką

Pokochasz ten pomysł, ponieważ możesz nadać bardziej wyrafinowany lub elegancki wygląd każdej koszulce. Podstawowa koszulka z Twojej szafy może stać się ulubionym t-shirtem na wieczorne wyjście na kolację lub imprezę. Zasadniczo musimy zrobić ołówkiem kształty, które chcemy na koszulce i wyciąć je nożyczkami. Następnie nad dziurą, która nam została, umieszczamy kawałek tkaniny z koronką z gorącym silikonem. Można też zrobić tak z koronką dla , żeby ozdobić kołnierzyk koszulki , rękawki itp.

 

Dostosuj koszulkę z cekinami

Aby nadać koszulce bardziej wyszukany wygląd, możesz kupić pasek cekinów i ułożyć je w kształt słowa, które lubisz. Aby to zrobić, najpierw zaznacz ołówkiem słowo na koszulce, a następnie przyklej cekiny po trochu za pomocą gorącego silikonu. Efekt jest tak piękny.

 

Dostosuj koszulkę z kokardkami

Ostatnim pomysłem, który zamierzamy Ci podać i który jest również bardzo łatwy do wykonania, jest dostosowanie koszulki z kokardkami . Do jego wykonania potrzebujesz kilku małych wstążek, które możesz znaleźć w każdej pasmanterii w bardzo niskiej cenie. Pomysł, który proponujemy z tymi kokardkami, polega na otwarciu tyłu koszulki na dwie części i połączeniu części z kokardkami, od góry do dołu. Możesz je gorącym silikonem lub zszywając kilka szwów nitką z każdej strony.

Podobne tematy

Zostaw komentarz