Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Jakie ubrania możesz nosić cały rok?

Przy zmianach sezonowych, takich jak ta, która właśnie ma nastąpić, tradycja nakazuje odłożyć te ubrania, które nadają się na kończący się sezon, aby zrobić miejsce w szafie na ubrania na nowy sezon.

Są jednak takie wzory bluzek, które ze względu na swoje właściwości i przy zastosowaniu odpowiednich dodatków możemy wykorzystać w więcej niż jednym sezonie i wyglądać świetnie.

Umieszczenie odzieży na widoku

Gdy mamy wątpliwości, która bluzka może być idealna na ważną okazję, jednym z rozwiązań pozwalających dokonać najlepszego wyboru jest wyjęcie ubrań z szafy i umieszczenie ich w taki sposób, aby były widoczne. Jest to trik, który pozwoli nam obserwować i oceniać cechy każdego ubrania , zwłaszcza jego fakturę i kolor, aby stworzyć idealne połączenie.

Istnieje wiele możliwości, jeśli chodzi o zabawę kolorami i wzorami, na przykład w przypadku wyboru bluzki z nadrukiem, którą można uzupełnić jednokolorowymi spodniami i marynarką.

Z kolei bardziej odważni zdecydują się na połączenie tej bluzki z marynarką w kratę, o ile odcienie osiągną pożądaną harmonię. Oczywiście konieczne jest stosowanie dodatków w neutralnych kolorach, takich jak biel czy beż, aby nie przeciążyć wybranego stroju.

Biała bluzka to konieczność

Niektóre ubrania są zawsze cenne w naszej szafie, tak jest w przypadku klasycznej białej bluzki . Nie ma znaczenia, czy jej model jest prosty, czy ma wiele szczegółów, bo efektem będzie końcowy strój, który wywoła sensację.

Ten typ odzieży jest doskonałą alternatywą na każdą okazję, aby wyglądać bardzo wykonawczo może być użyty pod garniturem, najlepiej w kratę, aby podkreślić kontrast między kolorami.

Jeśli chodzi o obuwie, to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie para butów w tej samej tonacji, co koszula , ale aby zachować elegancję wymaganą przez garnitur, model obuwia powinien być stylizowany, na przykład na jakieś szpiczaste buty do kostki, co spowoduje, że będzie przyciągał wzrok.

Jeśli zamiast garnituru wymagany jest bardziej swobodny wygląd, dżinsy zawsze będą wyglądać dobrze w połączeniu z czarną marynarką, oraz dopasowanymi butami.

Czarny zawsze będzie się wyróżniał

Podobnie jak bieli, w szafie na każdą porę roku nie powinno zabraknąć czarnej bluzki, choć dla wielu może ona uchodzić za tonację żałobną i przygnębiającą, prawda jest taka, że czerń jest elegancka w każdym rodzaju ubioru.

Czerń odzwierciedla styl i dystynkcję , musimy tylko wiedzieć jak połączyć ją z odpowiednimi dodatkami, które sprawią, że będziemy błyszczeć, poza tym schlebia naszej sylwetce, bo pozwoli nam ukryć ewentualne nadprogramowe kilogramy.

Na te okazje, kiedy nie sposób wybrać idealnego stroju, a czas ucieka, opcją, która zawsze się sprawdzi, jest ubranie się całkowicie na czarno , ale należy pamiętać o potrzebie użycia odrobiny koloru, na przykład beżowa marynarka jest idealna do uzupełnienia stylizacji.

Denim to bezpieczny zakład

Ten materiał jest tak uniwersalny, że może wyglądać fantastycznie w każdym sezonie. Można ją łączyć z innymi ubraniami z denimu, lub z innym rodzajem tkaniny. Połączeniem, które zawsze będzie wyglądało świetnie, jest założenie kurtki jeansowej i dżinsów, jednak aby uatrakcyjnić stylizację, idealnie jest połączyć ją z bluzką lub koszulą w mocnym odcieniu oraz bardzo efektownymi dodatkami.

Z drugiej strony, dżinsy zawsze będą doskonałą opcją na każdą okazję, jeśli chcemy wyglądać swobodnie, można wybrać bluzkę z nadrukiem, dopasowane buty i inne akcesoria do dekoracji włosów, jak niektóre wstążki, nawet kapelusz, że osiągnąć harmonię w całym stroju.

Akcesoria to elementy niezwykle cenne przy wyborze naszego stroju, ponieważ dzięki nim stylizacja może się wyróżniać lub osiągnąć odwrotny efekt.

Oto kilka naszych wskazówek, które mogą pozwolić Ci wyglądać świetnie na każdą okazję i wydobyć jak najwięcej z bluzki. Zawsze trzeba pamiętać, że celem jest uzyskanie kombinacji z wielką harmonią między twoimi kawałkami.

Podobne tematy

Zostaw komentarz