Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Jaka będzię wiosna 2023 w modzie dla mężczyzn?

Przeglądamy wybiegi i to, co już jest w sklepach i na mediach społecznościowych. Porozmawiajmy o modzie męskiej wiosna lato 2023  : Zdobądź kluczowe trendy!

Dzieliliśmy się już z Wami trendami wiosna lato 2023 dla mężczyzn. Zostawiliśmy Wam również artykuł z uroczym wideo z kluczowymi trendami dla chłopców wiosna lato 2023. Tylko ich brakuje!

Zamierzamy nadrobić to opóźnienie tym artykułem – teraz prawie bardziej skoncentrowanym na lecie – w którym rozbijemy główne wiosna lato 2023 trendy w odzieży męskiej, nadruki, odcienie i style dla mężczyzn.

Niestety, z powodu pandemii covid19 nie udało nam się zbytnio wyjść z domu. W dni, w których najważniejsze jest zdrowie, oczywiście najmniej ważny jest dobry wygląd. W każdym razie, nie zaszkodzi być świadomym trendów i zacząć pracować nad naszym osobistym wizerunkiem i tym, co chcemy projektować w przyszłości .

Zostawiamy was z tym podsumowaniem tego, co można było zobaczyć na wybiegach mody męskiej wiosna lato 2023 i mamy nadzieję, że jeszcze bardziej się podekscytujecie, szukając drobiazgów we własnej szafie. Jeśli kochasz modę vintage, nadszedł czas, aby uratować przedmioty, aby wspierać zrównoważoną modę i ponieważ – dodatkowo – jest bardzo obecny w trendach sezonu.

Przyjrzyj się 🙂

Tkaniny satynowe

Tkanina ultra satynowa uzyskuje błyszczącą, płynną powierzchnię. Już w latach 50. ubiegłego wieku stał się ulubieńcem projektantów odzieży damskiej, ale na wiosnę lato 2023 r. wdziera się również do odzieży męskiej. Akurat w czasach, gdy podział na płcie staje się coraz mniej ważny, atłas może być również – dla nich – tą okazją do bycia fajnym i eleganckim .

Kalesony jako szorty

Krótsze spodenki były już w zeszłym roku, ale na wiosnę lato 2023 w modzie męskiej dosłownie zagoszczą slipy. Ten trend polega najwyraźniej na noszeniu szortów, które wyglądają jak, lub są, jedwabiście miękkimi slipami .

Dodatkowe sandały ortopedyczne

W tym sezonie Twoje sandały powinny być grubsze niż kiedykolwiek. Są mieszanką ortopedycznego , folkowego i turystycznego . Źle to tłumaczymy, ale trend nie jest zupełnie nowy i znacznie lepiej widać go na zdjęciu:

Spodnie cargo

Również w modzie męskiej wiosna lato 2023 powracają lata 90. W ramach szerszego utylitarnego trendu, spodnie cargo dla mężczyzn wyraźnie powracają. Niezależnie od tego, czy są to spodnie z wiązaniami: sznurkowe, dla ściślejszej talii: czy płynne, z większymi kieszeniami, te spodnie będą kluczowym elementem. w jakim kolorze? Oczywiście triumfują kolory ziemi.

Mimo inspiracji strojem roboczym, zobaczymy je również w bardziej eleganckim i szczupłym wydaniu. Dla wszystkich gustów i stylów .

Kula do gry w kręgle

Jedwabiste, pudełkowate i pełne obozowych kołnierzyków, billardowe koszule z krótkim rękawem były w tym sezonie na porządku dziennym na londyńskich wybiegach.

Folie

Sheer jackets, coats and shirts: it’s all about showing off next summer season. Od płaszczy siatkowych po koszule i marynarki garniturowe – nowe ubrania jeszcze nigdy nie były tak świeże. Transparenty wdzierają się do mody męskiej wiosna lato 2023. Przypominają mi ken, który miałem w latach 90. Zostawię to tak.

Oversized Oxford shirt

Powrót bardzo gustownego ubioru jest w grze już od jakiegoś czasu, ale na wiosnę lato 2023 trend ten osiąga swoje apogeum. Od powrotu butów w stylu nautycznym i loafersów do rozprzestrzeniania się marynarek i koszul rugby, to właśnie oversizowe koszule oksfordzkie z panelami stanowiły najbardziej kreatywną wersję trendu, jaką do tej pory widzieliśmy. Czas na styl preppy.

Wygląd ogółem

Od kilku lat są hitem w modzie damskiej, ale teraz total look wdziera się do mody męskiej wiosna lato 2023. W ostatnich sezonach letnich, podstawowe połączenie szortów i koszulki z krótkim rękawem stało się strojem go-to. Teraz, w tym roku, projektanci wymyślili koordynację na wiele sposobów: dżinsowe combosy, jedwabne zestawy, a nawet zestawy z bluzą… Co chcesz, ale połączone .

Kamizelki

Kolejny przekrojowy trend, który w tych miesiącach będzie wyznaczał modę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W satynie, tkaninach koszulowych, siatkach, zapinanych na guziki lub nie, jedwabiu, dżinsach, dzianinach lub czymkolwiek innym, nada Twojemu wyglądowi idealne wykończenie w nadchodzących dniach.

Paski

Ostatniego lata garnitur powrócił na światowe wybiegi w jak najbardziej klasycznych formach (czarny, szary, dwurzędowy). Teraz, na męską wiosnę lato 2023, niektóre z najbardziej dynamicznych stylów krawieckich robią powrót. W tym przypadku mówimy o paskach.

Który z tych trendów podoba Ci się najbardziej? Uważamy, że najlepsze jest to, że mówimy głównie o ubraniach lub małych akcentach, którymi można uzupełnić swój aktualny strój. To jest fajne.

Podobne tematy

Zostaw komentarz