Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Jak ukryć szerokie biodra za pomocą ubrań?

Posiadanie szerokich bioder jest bardziej powszechne niż mogłoby się wydawać, zwłaszcza gdy osiągniesz pewien wiek lub gdy zostaniesz matką. Jeśli twoje biodra są szersze niż normalnie lub niż byś chciała, nie powinnaś obsesyjnie się tym przejmować, ponieważ istnieje kilka opcji, które pozwolą ci to zamaskować, aby twoje biodra wyglądały na węższe i szczuplejsze. Przyjrzyjmy się najlepszym trikom, aby zamaskować szerokie biodra.

Porady jak zamaskować szerokie biodra

Posiadanie dużych, szerokich bioder jest uważane za bardzo seksowne, o ile są one w równowadze z resztą ciała . Ale jeśli nie są, możesz czuć się samoświadomy o tym, więc będziesz chciał zrobić wszystko, aby wyglądały na węższe i mniejsze .

Na szczęście dla nas istnieje kilka sztuczek, które pozwalają ukryć szerokie biodra. Oprócz prostych ćwiczeń aerobowych , które ujędrnią ten obszar i sprawią, że będzie on wyglądał szczuplej, możesz również wykorzystać wybory modowe i różne inne sztuczki, które sprawią, że Twoje biodra będą wyglądały na mniej szerokie, o czym powiemy poniżej.Weź pod uwagę!

Dowiedz się, jak się ubierać, by ukryć szerokie biodra

Głównym trikiem, jaki zamierzamy Ci podsunąć, by nauczyć się ukrywać szerokie biodra, jest wiedza o tym, jak powinnaś się ubierać. Ubrania są wszystkim, jeśli chodzi o maksymalne wykorzystanie ciała, które mamy i podczas gdy nosisz wąskie topy, aby uwydatnić biust, masz również odpowiednie ubrania, aby ukryć biodra.

Do tego trzeba znać kilka obowiązkowych elementów garderoby i stosować kilka prostych kombinacji. Niektóre z nich są podane poniżej wraz z tymi innymi sztuczkami.

Przejdź na tuniki

Prosta tunika o odpowiednim dopasowaniu może doskonale zrównoważyć Twój zarys . Ogólnie rzecz biorąc, tunika do kolan wystarczy, aby ukryć szerokie biodra i, jeśli chcesz, pośladki – teraz nie zawsze jest to kwestia ubierania się jak na pustyni.

Użyj nakładek na ramiona

Teraz, gdy moda w stylu “retro” jest na czasie, możesz wybrać nakładki na ramiona, które pozwolą Ci stworzyć iluzję, że Twoje ramiona są szersze i w ten sposób będziesz mogła nieco bardziej ukryć swoje biodra.

Kobiety, ogólnie rzecz biorąc, nie mają dużego kwadratowego tułowia, co ostatecznie podkreśla nasze kobiece kontury. Ale dodatkowa warstwa wyściółki na ramionach może sprawić, że będziesz wyglądała trochę kwadratowo, a tym samym Twoje biodra nie będą przyciągały całej uwagi.

Wybierz talię empire

Czy to długie bluzki, czy seksowne sukienki, talia empire, która zaczyna się tuż za biustem , natychmiast ukrywa biodra.

Przy kroju empire, niezależnie od tego, czy jest to sukienka, czy spódnica, a nawet bluzka, spowodujesz, że tkanina zacznie swój krój w okolicy poniżej biustu, dzięki czemu zakryje brzuszek i biodra. Jeśli więc masz nie tylko szerokie biodra, ale i wybrzuszony brzuch, to jest to Twoja najlepsza opcja.

Postaw na spódnice o linii A

Spódnice o linii A są również sprzymierzeńcami kobiet o szerokich biodrach. Ten typ spódnic, o których możemy powiedzieć, że są dość podobne do spódnic typu “balonik”, charakteryzują się tym, że mają dopasowaną talię, która następnie rozszerza się, gdy materiał opada w dół bioder i nóg.

Większość z tych spódnic sięga kolan i z pewnością ukrywa biodra, jeśli wybierzemy model w kolorze czarnym. Będziesz wyglądać, bez wątpienia, spektakularnie.

Innym świetnym sposobem na zakamuflowanie obfitego obszaru bum jest noszenie spódnic lub sukienek o linii A. Większość z tych strojów spada tuż poniżej kolan, więc dają nam zalotne naturalne krągłości. Możesz również wybrać ubrania linii “A” z dekoltami typu plunging, które będą strzelać z dala od obszaru problemowego, czyli bioder sprawiając, że górna część ciała będzie wyglądać atrakcyjnie.

Korzystaj z sukienek i spódnic lepiej niż ze spodni

W ramach trików, które doradzamy Ci w zakresie mody i ukrywania bioder, zdajemy sobie sprawę, że większość z nich ma związek z korzystaniem z sukienek lub spódnic, ponieważ ze spodniami zawsze będziesz miała znacznie więcej ud i bioder.

Noś proste spodnie

Są jednak pewne rodzaje spodni, które możesz nosić, jeśli nie chcesz nosić sukienki przez cały dzień. Na przykład joggery mogą być dość kryjące.

Z drugiej strony ważne jest, aby wybrać spodnie o prostym kroju i szerokich nogawkach. Powinny to być również spodnie z dość wysoką talią i płaskim przodem. Wszystkie te cechy nadadzą biodrom, wraz z nogami, smuklejszy wygląd całej sylwetki.

Używaj jasnych kolorów na górze

Oprócz wyżej wymienionych dobre wykorzystanie kolorów w odzieży może sprawić, że skutecznie ukryjesz biodra. Dlatego zawsze lepiej jest nosić ciemny lub czarny dół, a do góry używać jaśniejszych lub bardziej jaskrawych kolorów. Dzięki temu cała uwaga pójdzie na górę , a biodra nie będą się rzucać w oczy.

Używaj długich bluzek

Kolejnym trendem, który możemy wykorzystać do ukrycia naszych bioder, jest sięgnięcie po te długie bluzki, które są tak popularne w dzisiejszych czasach i które zakrywają nas powyżej pasa. W ten sposób np. z długą białą bluzką i czarnymi legginsami będziesz wyglądać idealnie, a Twoje biodra nie będą tak widoczne.

Noś płaszcze i kurtki o długości do kolan

Jeśli chodzi o kurtki, których powinnaś używać, aby ukryć biodra. Najlepiej zawsze nosić kurtki o długości do kolan lub powyżej talii . Krótkie kurtki i płaszcze są w porządku, ale nie każda z nas może je nosić.

Inne wskazówki, jak zamaskować szerokie biodra

Po tym wszystkim, co zostało wyjaśnione, zobaczmy, jakie mamy inne podstawowe wskazówki, aby biodra nie były tak widoczne:

  • Choć to oczywiste, najlepiej unikać obcisłych sukienek .
  • Ubrania, które są zbyt duże lub zbyt szerokie, zdecydowanie nie są dla kobiet o szerokich biodrach.
  • Unikaj spodni z niską talią, ponieważ są one największym wrogiem szerokich bioder.
  • Obcisłe, jasne dżinsy są również wielkim “NIE!” dla kobiet z dużymi biodrami.
  • A także powiedz “nie” plisom, detalom, kwiatom, naszywkom, geometrycznym nadrukom , ozdobom itp. na dole.

Mam nadzieję, że ten artykuł o poradach modowych dla szerokich bioder był pomocny. Jeśli znasz jeszcze jakieś “sztuczki” nie krępuj się zostawić je w naszym dziale komentarzy.

Podobne tematy

Zostaw komentarz