Przejdź do treści Przejdź do dolnej stopki strony

Co nosić z legginsami żeby wyglądać bajecznie

Nie ma chyba jednego elementu odzieży, który wywołuje tyle sporów, co skromne legginsy. Ludzie generalnie dzielą się na dwa obozy: miłośników nóg i nienawidzących nóg. W rzeczywistości legginsy są bardzo wszechstronnym ubraniem , które oferuje ci wspaniałe opcje strojów, jeśli wiesz, jak je dobrze połączyć.

Poniższe wskazówki to kilka niezawodnych trików na to, co nosić z legginsami i jak wybrać parę, którą warto kupić i dobrze trafić. Nieważne, czy próbujesz ich po raz pierwszy, czy jesteś ich zagorzałą fanką z kilkoma parami w swojej szafie… Liczy się to, że dowiedziałaś się o ich wszechstronności i że dzięki nim możesz czuć się bajecznie przez cały czas.

Materiały mają znaczenie przy wyborze legginsów

Nieważne, jak dobrze para legginsów wygląda na tobie, jeśli są wykonane z gorszej tkaniny, prawdopodobnie skończą wyglądając tanio. Cienkie, mocno rozciągliwe tkaniny na bazie lycry mają tendencję do przerzedzania się przy maksymalnym rozciągnięciu i mogą odsłaniać twoje ciało pod spodem.

Aby uniknąć tego zbyt powszechnego błędu, szukaj tkanin, które są luksusowe i nieprzezroczyste, zwłaszcza po rozciągnięciu. Tkaniny, które są mieszane z bawełny, jedwabiu i manierki mają tendencję do oferowania więcej uczucia i nieprzezroczystości, a legginsy, które są stylizowane na spodnie (pomyśl o dżinsach i legginsach połączonych: “jegginsy”) i mają naszyte kieszenie i zapięcia na guziki są zawsze najlepszym wyborem.

Jegginsy mają tendencję do posiadania tej odrobiny dodatkowego materiału w miejscach, które mają tendencję do rozciągania się najbardziej, takich jak plecy i okolice krocza. Wybór innego materiału to również dobry pomysł, o ile materiał jest na tyle ciężki, że wygląda na drogi. Skórzane legginsy (albo prawdziwe, albo “leather-look”) są dziś nadal bardzo modne i są doskonałym wyborem, o ile nie są zbyt błyszczące lub ciasne.

Dobrym wyborem mogą być również legginsy żakardowe lub inne brokatowe, ale należy pamiętać, że im odważniejszy wzór tkaniny, tym większa dolna połowa prawdopodobnie będzie wyglądać.

Aby wystylizować parę fantazyjnych legginsów, spróbuj sparować je z białym button downem lub oversizową chambray, a także blezerem, kurtką moto lub oversizowym swetrem i butami. Chodzi o to, aby używać legginsów jako elementu warstwowego i budować na nim, tworząc warstwowy wygląd, który ma głębię i teksturę.

Dopasowanie jest niezbędne, jeśli chcesz wyglądać rewelacyjnie

Należy zwrócić uwagę na jedną rzecz: legginsy to nie spodnie. Bez względu na to, jak dobrze wyglądają na tobie legginsy, nie mają być substytutem właściwej pary spodni. Jeśli naprawdę chcesz nosić tę krótką bluzkę lub tę parę szpilek na platformie, lepiej wybierz parę chudych dżinsów lub ryzykuj, że będziesz wyglądać niestylowo.

Mając to na uwadze , najlepiej wybrać parę, która idealnie pasuje do Ciebie: luźniejsze niż para rajstop lub rajstopy, ale wystarczająco ciasne, aby przytulić ciało i zapewnić smukłą linię. Legginsy nie powinny również bujać się w żadnym miejscu na ciele i powinny być niezwykle wygodne, pozwalając na pełną swobodę ruchów. Legginsy powinny zachować świadome dopasowanie do ciała wzdłuż całej nogi.

Jeśli stwierdzisz, że są trochę ciasne w łydkach, a trochę luźne w pasie, wyrzuć je. Jedynym sposobem, aby naprawdę wiedzieć, czy para legginsów pasuje do ciebie, jest spróbować, spróbować, spróbować, spróbować. Zrób kilka głębokich zgięć kolan, przysiadów i poruszaj się w każdy inny sposób, jaki możesz w codziennym życiu… w ten sposób będziesz wiedział, czy Ci odpowiadają.

Zawsze sprawdzaj swoje pośladki

Powinnaś unikać odsłaniania gałganków, ponieważ brakuje w tym stylu i elegancji. Lepiej więc wybrać dobrą tkaninę, która nie pokaże, co masz pod legginsami. P ou can choose flesh-coloured underwear, but if you follow advice number 1 and choose the right materials, you should not have any problems whatsoever. Pamiętaj tylko, aby przed wyjściem z domu sprawdzić swój tył w lustrze. Przykucnij, patrząc na swoje pośladki, a upewnisz się, że nic tak naprawdę nie pokazuje, czego nie chcesz.

Legginsy mogą nie być najlepszą opcją dla wszystkich, ale jako niedawny konwertyta, ale rzeczywistość jest taka, że jest to wszechstronna i wygodna opcja, która nie musi wyglądać na rozebraną lub niechlujną. Dzięki tym prostym wskazówkom jako przewodnikowi, You może uniknąć wielu wspólnych pułapek legginsów i dać sobie kolejną opcję garderoby w swoim arsenale. Masz jeszcze jedną opcję, która jest totalnie bajeczna, uniwersalna i będzie na Tobie świetnie wyglądać, czy zamierzasz ją przepuścić?

Podobne tematy

Zostaw komentarz