Obsługa prawna i prawnik dla osób

Informacje

Dodany: 2018-08-03
Kategoria: Usługi lokalne

Tagi dla artykułu
Obsługa prawna i prawnik dla osób

Obsługa prawna i prawnik dla osób fizycznych, sądowych

Biuro prawne to miejsce robienia zawodu poprzez prawnika a także zespół osób tam zatrudnionych. Oprócz konsultingu w zakresie norm i obowiązków prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, po transakcjach biznesowych, negocjacjach i wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wsparcie prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w korporacji komandytowej mogą być wyłącznie adwokaci lub radcowie prawni, a także prawnicy zagraniczni wykonujący stałą praktykę na bazie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem aktywności takich firm musi okazać się świadczenie obsługi prawnej.

Pomimo że nie są przepisy uniemożliwiające zakładanie kancelarii prawnych poprzez osoby niebędące adwokatami ani radcami prawnymi, które kierują działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego, nie jest to praktyka dozwolona. Zdaniem Sądu Najwyższego, użyty w nazwie firmy zwrot kancelaria prawna może wprowadzać klientów przy błąd przez sugestię, iż świadczą w niej pomocną dłoń prawną osoby będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Istniejący w Polsce podział na mecenasów i radców prawnych komplikuje prowadzenie łącznych kancelarii ze względu na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Obecnie prowadzone są prace posiadające umożliwić adwokatom i radcom prawnym zakładanie wspólnych kancelarii z doradcami podatkowymi. Zapewniamy obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w zawartość naszego teamu. Wspólna praca funkcjonujących w zakresie Kancelarii działów prawnych umożliwia realizację zagadnień z dużej liczby gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług. Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi. Współdziałamy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Wśród naszych zatrudnionych są ludzie o bogatym doświadczeniu zawodowym, eksperci wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach prawa, a także ludzie młode, wzbogacające nasz zespół nowatorskimi rozwiązaniami prawnymi.

Mecenasi naszej biurze prawnym, oprócz zdolności z zakresu różnorodnych dziedzin uprawnienia, posiadają również bogate doświadczenia, które zdobywali obsługując wiodące polskie jak i również zagraniczne http://kancelariaprawna.stargard.pl firmy jak również biznesmenów z obszaru małych jak i również średnich firm działających przy różnych gałęziach i odcinkach gospodarki. Skład prawników własnej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki działania, problematyki a także uwarunkowań prawniczych poszczególnych sektorów gospodarki, jak daje naszej firmie możliwość obowiązującej oceny sprawy biznesowej naszych Klientów a także pozwala odpowiednio dostosować rozwiązania prawne naprawdę, aby zdobyć zamierzone zamiary.

Top